Eva Samková

  Sobota 20.6.2015

Olympijská vítězka v Klatovech na pozvání snowboardového týmu Snow Rockets - strana 12

Z obsahu vybíráme:
  • 27. Škoda sraz v Běšinech - strana 2
  • Dance Fiesta, aneb tanec mezi řádky - strana 4
  • Evrop. fest. duchovní hudby Šumava-Bayerischer Wald připomíná 330. výročí klatovského zázraku - strana 9

 

Vážení čtenáři,

zasáhly nás vlny. Vlna tropického počasí z minulého týdne je nepříjemná, ale stojíme před daleko horší a nepříjemnější vlnou. Vlnou nelegálních migrantů z Afriky a Blízkého východu.

A zůstávám dosti rozpačitý z postojů našich a vůbec evropských tzv. (j)elit. V „našich“ médiích veřejné služby to řeší sluníčkáři celé jaro propagandistickou hrou na city a obrázkovým zpravodajstvím o utonulých běžencích a vždy ukazují děti.

Během zpravodajství o „lovení“ běženců skoro u pobřeží Afriky a každodenními výsadky invazní vlny převážně vyznavačů Islámu, si ale každý musí všimnout, že lodě nejsou obsazeny utečenci před válkou - ženami a dětmi, ale mladíky a muži z armádních ročníků.

Proč státy EU nestřeží dle smluv prostor a hranice Schengenu před nelegálními imigranty? Místo rázných a účinných opatření na naši obranu si hrají na přídělový systém blízký každému levicovému projektu, jako bylo RVHP a protože neumí nic jiného, než nařizovat a přerozdělovat, chtějí stejně rozdělovat tzv. uprchlíky.

To vše místo jasné obrany a ochrany našeho území a kultury. Poučme se a braňme se včas. Proč máme svou armádu na misích ve světě, když by měla střežit naši bezpečnost při největším ohrožení naší svrchovanosti? Podobně bychom se mohli věnovat otázce, proč posílat pryč peníze a na naše potřebné sbíráme plastová víčka. A přitom to je nedávno, kdy stejné (j)elity po vzoru USA oslavovaly tzv. Arabské jaro a podporovaly tak vlastně dnešní členy Islámského státu.

Krásné a klidné prázdniny.

Rudolf Lang - editor

VYHLEDÁVÁNÍ

KLATOVAN na sociálních sítích

FACEBOOK

YOUTUBE

Kontakty na redakci

608 950 660

redakce@klatovan.cz

tajenka@klatovan.cz