O kouzelném jablku

  Středa 30.7.2014

V Klatovech a okolí se točí nová filmová pohádka - strana 12

Z obsahu vybíráme:
  • Galerie Klatovy / Klenová - Výstava 50 - strana 2
  • Pavilon skla v Klatovech - strana 8 a 9

 

Vážení čtenáři,

letní prázdniny se přehouply do druhé poloviny. Někdo má již po dovolené, někdo se na ni teprve chystá a někdo stále chodí do práce a na nějakou dovolenou z různých důvodů nedojde.

Přesto se i po práci nebo o víkendu najde nějaká ta chvilka na výlet či zábavu a alespoň po kouskách si vychutnáváme letní atmosféru a většinou doslova vychutnáváme léto u grilu.

A právě takto prázdninově letní vydání Klatovanu jsme pro Vás přichystali a ohlédnutím za vydařenými akcemi a pozvánkami na chystané pro Vás může být inspirací pro volné chvíle.

Pilně se připravujeme na druhý ročník Klatovánkovo Klatohraní a již teď se těšíme, že se nám setkání s Vámi a hlavně dětmi vydaří minimálně stejně jako loni. Chystáme opět mnoho soutěží a dobrodružství pro děti a nějaké to překvapení. Víme, že polovinou úspěchu je počasí, ale i na to jsme přichystaní a dosavadní průběh léta nás vyškolil tak, že nás dospělé ani děti nějaká přeháňka a bouřka neodradí od plánovaných zážitků. Zemědělci mají díky počasí alespoň výbornou úrodu.

Hezký a klidný zbytek prázdnin.

Rudolf Lang - editor

VYHLEDÁVÁNÍ

KLATOVAN na sociálních sítích

FACEBOOK

YOUTUBE

Kontakty na redakci

608 950 660

redakce@klatovan.cz

tajenka@klatovan.cz