Holky děkujem!

  Pátek 27.6.2014

Klatovy se staly úspěšným domovem pro mladé Češky a mistrovství světa - strana 7

Z obsahu vybíráme:
  • Vlastivědná výprava - strana 2
  • 15. RC Model Show - strana 4
  • Obnovení portálu barokní lékárny „U Bílého jednorožce“ - strana 12

 

Vážení čtenáři,

koncem školního roku a začátkem prázdnin se staly Klatovy spolu s Plzní pořadatelským městem mistrovství světa v basketbalu žen do 17 let. Výborná návštěvnost a podpora klatovských diváků na klatovském zimním stadiónu, dočasně proměněném v basketbalovou arénu, doslova hnala české reprezentantky za vítězstvím v každém zápase ve skupině a výrazně pomohla mladým hráčkám k vítězství v osmifinále a postupu do dalších bojů o medaile v Plzni.

Možná klatovská atmosféra a pověstná špetka štěstí chyběla hráčkám v Plzni a bohužel skončily na nepopulárním čtvrtém místě. I přesto patří našim holkám za předvedené výkony a zážitky obrovský dík. Čekali jsme možná medaili a byla opravdu nadosah. I my v redakci jsme čekali o trochu déle s vydáním s nadějí, že věnujeme prostor k oslavám případné medaile. Bohužel o víkendu děvčata prohrála boj o finále i zápas o bronz. Přesto ještě jednou díky a někdy příště to vyjde!

Nejen basketbalem žilo Klatovsko a bude žít. Nespočetně kulturních, zábavních a sportovních akcí bude doprovázet letní měsíce, z nejbližších nás čeká Klatovská pouť. Příjemné léto.

Rudolf Lang - editor

VYHLEDÁVÁNÍ

KLATOVAN na sociálních sítích

FACEBOOK

YOUTUBE

Kontakty na redakci

608 950 660

redakce@klatovan.cz

tajenka@klatovan.cz